Menu
EN
İLETİŞİM

LUX RESORTS & HOTELS HAKKINDA

Vitality

LUX* RESORTS & HOTELS daha hafif ve daha aydınlık, otelcilik anlayışı ile hayatı kutlamanızı sağlayan olanakları bir arada sunan  oteller zinciridir.  


LUX* çatısı altında LUX* Belle Mare, Morityus; LUX* Le Morne, Morityus; LUX* Grand Gaube, Morityus; LUX* South Ari Atoll, Maldivler;  LUX* Saint Gilles, Reunion Adaları ve  LUX* Tea Horse Road Lijiang, Yunnan, Çin bulunmaktadır.
Aynı çatı altında bulunan ve yakın zamanda açılacak olan yeni oteller arasında LUX* Al Zorah,Birleşik Arap Emirlikleri; LUX* North Male Atoll, Maldivler; LUX* Sud Sauvage, Reunion Adaları, LUX* Dianshan Lake, Çin ve LUX* Bodrum Türkiye yer almaktadır.


Lux Island Resorts Co Ltd üyesi olan LUX* RESORTS & HOTELS, Morityus borsasının mensuplarından olup, aynı zamanda Hint Okyanusunun ekonomik liderlerinden olan ve “En iyi 100 Morityus” şirketler listesinde lider konumda bulunan GML (Groupe Mon Loisir) in üyesidir. GML Morityus ekonomisinde kilit sektörlerde aktif olmanın yanı sıra, yaklaşık 300 kuruluş ve şirketler grubunu temsil eden bir portfolyoya sahiptir. 

www.luxresorts.com